Salamander bluEvolution - Modrá revolúcia

Salamander bluEvolution - Modrá revolúcia
Salamander bluEvolution - Modrá revolúcia

Salamander bluevolution – modrá revolúcia

 

Spoločnosť Salamander Industrie Produkte GmbH je so svojimi desiatkami rokov skúseností s vývojom a výrobou plastových profilov pre okná a dvere špičkovým výrobcom s poprednou kvalitou. Nemecké know-how sa odzrkadľuje vo výrobe plastových profilov.

 

Jej kvalitný plast používaný pri výrobe profilov je odolný voči vplyvom počasia a zmenou v teplotách. Vzhľadom na funkčnú bezpečnosť, stabilitu, lejaky a dlhodobú životnosť majú produkty od tejto spoločnosti dlhodobo vysokú kvalitu.

 

Salamander bluevolution predstavuje klasický a zároveň elegantný dizajn tepelnej izolácie. Plastové okná disponujú skvelými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Spájajú modernú prvotriednu technológiu s klasickým dizajnom pre nové generácie prvotriednych okien.

 

Tepelná izolácia

 

Stavebná hĺbka 82 mm Plastové okná bluEvolution 82 MD vytvára neprekonateľnú tepelnú izoláciu a zvýšenú energetickú účinnosť. V spojení s filigrantskou pohľadovou výškou iba 118 mm, veľkou svetlosťou okna a úplnou recykláciou je bezkonkurenčným okenným systémom. Izolačný systém je vhodný pre každú novostavbu alebo rekonštrukciu.

 

Salamander bluevolution nerobí žiadne kompromisy pri energetickej účinnosti. Hlavným faktorom tepelnej izolácie je súčiniteľ prestupu tepla UW celého okna. Čím nižšie hodnoty, tým lepšie tepelné izolačné vlastnosti a nižšie náklady okná majú.

 

Vzhľadom na skvelé vlastnosti tepelnej izolácie si vyžaduje významne nižšiu spotrebu energia na vykurovanie nehnuteľnosti. Takto sa zníži podiel ovzdušia nežiaduceho oxidu uhličitého a šetria sa prírodné zdroje.

 

Životné prostredie

 

Ohľad na životné prostredie sa kladie aj v stavebníctve. Salamander bluevolution spĺňa prísne podmienky na úsporu energie, zmeny klímy a energetického preukazu. Likvidácia a materiálová recyklácia všetkých okenných profilov tvorí uzatvorený recyklačný kruh. Veľkou výhodou plastu a ocele je, že všetky časti sú 100 % recyklovateľné.

 

Ochrana hluku

V rámci ochrany hluku disponuje viackomorovým systémom. Tromi dorazovými tesneniami poskytuje vhodnú izoláciu voči hluku. Na zabránenie preniknutia hluku sa využíva špeciálne zvukovoizolačné sklo, možnosť zasklenia až 60 mm. Týmto sa umožní zvuková izolácia triedy 5.

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť konštrukcie je zabezpečená oceľovou výstužou, veľkou stavebnou hĺbkou rámu spolu s krídlom a veľkým prekrytím skla a rámu.

Salamander Bluevolution je celkovo špičkový tepelno-izolačný systém, ktorý vhodne doplní akúkoľvek nehnuteľnosť, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu. Nemecká kvalita sa skrátka odráža vo všetkých vlastnostiach.

 

Bezpečné dvere pre novostavbu

Bezpečné dvere pre novostavbu

Vchodové dvere sú bránou do nášho domova. A keďže domov je miesto, ktoré odzrkadľuje našu osobu, prvý dojem začína práve pri dverách. Prvý dojem je len jeden, preto by mal byť čo najlepšie vysťihujúci.

Okná pre novostavbu

Okná pre novostavbu

Okná nie sú iba pekným doplnok, ktorý len tak dotvára dizajn celej novostavby. Predovšetkým chránia a presvetľujú interiér, zaisťujú kontakt s okolím a držia v dome teplo. To je celkom dosť. Každá novostavba potrebuje kvalitné okná, ktoré zabezpečia pohodlné a komfortné bývanie.

Zvukovoizolačné sklá

Zvukovoizolačné sklá

Hluková záťaž je nežiadúcim produktom moderného života. Našťastie sa vyvinuli riešenia ako akustické okná, ktoré tento problém riešia. Zvukovo izolačné sklo je špeciálnym typom skla, vyvinutým na minimalizovanie prenosu zvukových vĺn.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu